Pranešėjai

Andželika Rusteikienė

Andželika Rusteikienė
Socialinių ir verslo iniciatyvų sumanytoja, iniciatorė ir vadovė. Šiuo metu vadovauja jaunimo ekonominio, finansinio raštingumo bei verslumo ugdymo organizacijai „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA), kurios programas kasmet baigia beveik 20000 mokinių, akredituota 300+ mokytojų bei įsitraukia 100+ verslo organizacijų, savanorių kasmet.

A. Rusteikienė jau daugiau kaip 10 metų dirba su verslu, skatina socialiai atsakingo ir etiško verslo kūrimą. Prieš šešerius metus aktyviai ėmėsi skatinti ir socialinio verslo plėtrą Lietuvoje, yra pirmojo Baltijos šalyse socialinio verslo akseleratoriaus viena iš įkūrėja, metodikų mokykloms iniciatorė bei aktyviai prisidėjo prie LR ūkio ministerijos socialinio verslo koncepcijos  kūrimo.


Ji buvo pirmoji jauna lietuvė, 2015 m. pakviesta į Davosą, kasmetinį Pasaulio ekonomikos forumo metinį susitikimą.


Buvusi „Investors‘ Forum“ strateginių ir komunikacijos projektų, skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ vadovė (2017 m. rengė strategiją analogiškos iniciatyvos Ukrainoje „UNIC“), tokių socialinių iniciatyvų kaip „City alumni“, „Pasibelsk“, socialinio verslo akseleratoriaus „Socifaction“ bendraautorė, VšĮ „Geri norai“ partnerė.


Ji taip pat yra Vilniaus universiteto verslo etikos ir įmonių socialinės atsakomybės kviestinė dėstytoja, savo žinias ir patirtį sutelkianti jaunimo verslumo skatinimui.

A. Rusteikienė priklauso Pasaulio ekonomikos forumo Global Shapers bendruomenei Lietuvoje, vadovavo šiai iniciatyvai 2015-2016 m. Taip pat yra AIESEC Alumni.
#Švietimas

Diskusija: Kaip parengti ateities darbo jėgą „gig“ ekonomikai?

12.00-13.00
#Switch! Švietimas (Salė 5.1)

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.