Pranešėjai

Jurgis Petrosius

Jurgis Petrosius

Jurgis Petrošius yra finansų srities profesionalas, žinomas dėl sėkmingų finansavimo, susijungimų ir įsigijimų sandorių bei IPO sandorių daugelyje CEEMEA regionų. Jis veikla vykdė B2B arba B2C finansinių paslaugų, tradicinės bankininkystės ir aviacijos srityse.


Pradėjęs karjerą kaip prekybininkas „Deutsche Bank“, jis greitai ir nuosekliai lipo karjeros laiptais, tuo pačiu metu vadovaudamas tarptautinėms komandoms ir sudarydamas sandorius bei pertvarkydamas pasaulines rinkas. Prisijungęs prie „Credit Suisse“, Jurgis buvo NVS ir Baltijos regiono aprėpties pareigūnas, atsakingas už finansinių sandorių sudarymą.


Nuo 2013 m. jis aktyviai konsultuoja aviacijos pramonės specialistus apie įvairius su finansavimu susijusius klausimus, kurie būdingi šiai, labai didelio kapitalo investicijų reikalaujančiai, su verslo ciklu susijusiai pasaulinei pramonei.


2017 m. Jurgis pradėjo dirbti su „Skycop“, skrydžių kompensavimo kompanija, kurioje jis rūpinasi santykiais su investuotojais ir geresne įmonės pozicija rinkoje.

#Profesionalai

Diskusija: finansinių technologijų tendencijos 2019

12.30-13.30
#Switch! Profesionalai (Salė 4.2)

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.