Albert Isola

Paul Lukowicz

Tomas Ramanauskas

Ariana Fowler

Taavi Rõivas

Peter Fuzes

Tadej Slapnik

Henna Virkkunen

Vilius Šapoka

Indrė Stonkuvienė

Naglis Bierancas

Virginijus Sinkevičius

Eglė Nemeikštytė

Antanas Guoga

Laura Aleksandravičė

Dimitris Theodoropoulos

Ada Jonušė

Lukas Kaminskis

Mantas Katinas

Dovilė Filmanavičiūtė

Mantas Stonkus

Marius Jurgilas

Linas Sabaliauskas

Andželika Rusteikienė

Donatas Smailys

Alvar Lumberg

Werner Stengg

Peter Ohrlander

Lenard Koschwitz

Samuel Laurinkari

Arnoldas Pranckevičius

Michal Boni

Jurgis Petrošius

#SWITCH! –  didžiausias modernių technologijų ir verslumo renginys Baltijos regione.


2018 #SWITCH! dalyvaus: visionieriai ir sėkmingiausių skaitmeninių verslų lyderiai; pasaulio vyriausybių atstovai, pagrindinių Lietuvos ir ES institucijų atstovai, pasaulinio lygio ekspertai. Visi jie renginyje diskutuos apie pasaulines IT tendencijas ir iššūkius!


#SWITCH! 2018 profesionalų temos:


Praktiškas Blockchain technologijos pritaikymas
Crypto ir ICOs
Finansinių technologijų ateitis 
Kibernetinis saugumas
Dirbtinis intelektas 
Online platformos


Pirkite bilietus dabar www.bilietai.lt 


Kitos tradicinės renginio dalys - nemokamos ir atviros visiems. 

#SWITCH! 2017 metais

15000 dalyvių: verslo, politikos atstovai, jaunimas - moksleiviai ir studentai, mokytojai, universitetų profesoriai, IT entuziastai ir profesionalai.


2017 m. temos: e-įgūdžiai, blockchain, kibernetinis suagumas, fintech, medtech, kūrybinių industrijų skaitmenizavimas, autorinės teisės, e-verslas ir daug kitų temų.


Įkvėpiantys pranešėjai: Mastercard atstovė S. Krstic, The NEM.io Foundation viceprezidentas J. McDonald, Dash atstovas R.Wiecko, Eurokomisaras Vytenis Andriukaitis ir daug kitų.


#SWITCH! 2016 metais

10 000 dalyvių: verslo ir politikos atstovų, moksleivių, jaunimo ir mokytojų.


Temos: dronų panaudojimas verslui ir moksliniams tyrimams, bitkoinai – nauja ateities valiuta? mokymasis žaidžiant, skraidantys automobiliai, ateities bankai, kaip pradėti savo startuolio veiklą? Ar įmanoma dar mokykloje pradėti verslą? ir kt.


Įkvepiantys pranešėjai: technologijų kompanijas vienijančios organizacijos „techUK“ atstovas A. Walker, pirmą kartą į Lietuvą su verslo misija atvykusi bendrovės „Facebook” atstovė A-M. Treneva, pirmąjį pasaulinį dronų-padavėjų pristatymą organizavusio Singapūro startuolio „Infinium Robotics” vadovas J. Woon, ir kiti.


Didžiuojamės: 2016 m. rugsėjo 9 d. pasiekėme didžiausios programavimo pamokos pasaulio Gineso rekordą, kuriame dalyvavo 712 mokinių iš visos Lietuvos.

#SWITCH! 2015 metais

6000 dalyvių: verslo ir politikos atstovų, jaunimo ir mokytojų. 120 pranešėjų iš 15 šalių.


Temos: kibernetinis saugumas, programėlių ekonomika, dronai, e-valstybė, industrijos 4.0 revoliucija, duomenų valdymas, e-sveikata, daiktų internetas, išmanieji miestai, ateities universitetai ir kita.


Įkvepiantys pranešėjai: „Google“ atstovas A. Waliszewski, „Amazon“ atstovė E. Zafeiratou, sėkmingiausio pasaulio startuolio „Uber“ generalinis direktorius Rytų Europoje Anthony le Roux, Europos Komisijos vice-prezidentas Andrus Ansip ir kiti.


Didžiuojamės: renginyje sutarta dėl Uber įsisteigimo Lietuvoje. O taip pat #SWITCH! renginys įrašytas į ES populiarios ir kiekvienais metais minimos Europos programavimo savaitės pasiekimų sąrašą.

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
#REGISTRACIJA!