Dalyvauk

Hakatonas

2018 metų #SWITCH! Hakatono tema: SMART ENERGY


Apie SMART ENERGY hakatoną powered by


Šių metų #SWITCH! Hakatonas orientuotas į energetikos iššūkius ir inovacijų vystymą. Ne paslaptis, kad technologinė pažanga veikia visas ūkio šakas: finansines, draudimo, telekomunikacijų. Ši jėga gali pakeisti ir tradicinį energetikos verslo modelį. Dalyvauk „Lietuvos energijos“ SMART ENERGY hakatone ir prisidėk prie inovacijų kūrimo energetikos srityje!


SMART ENERGY hakatonas – tai 24 valandų išbandymas, kuriame skirtingų sričių entuziastai (programuotojai, dizaineriai, verslo vystytojai, energetikos profesionalai bei kt.), bursis į komandas, dalinsis savo idėjomis ir kurs realius sprendimus/produktus, naujosios energetikos iššūkiams spręsti! Specialiai atrinkti mentoriai, savo sričių profesionalai, renginio metu dalinsis įžvalgomis bei patirtimi.

Iššūkiai, kuriuos sprendžia Lietuvos energijos skaitmenizacijos ir inovacijų komandos:

 1. Klientų įtraukimas į energijos rinką. Kaip ir kokias paslaugas klientai galėtų suteikti energetikos įmonėms? Sukurk savo ekosistemos modelį!
 2. IoT ir Big data. Lietuva planuoja išmaniųjų skaitiklių diegimą 2019-2023 m. Kiekvieno elektros ir dujų skaitiklio suvartojimo duomenys bus generuojami 15 min. intervalu. Turint daugiau nei 1,6 mln. klientų, tai sudarys ~7 mln. duomenų signalų kiekvieną valandą. Kokią vertę būtų galima sukurti iš šių duomenų?
 3. Blockchain. Kurios energetikos sritys galėtų ir turėtų išnaudoti blockchain technologijos potencialą? Pasiūlyk savo modelį!
 4. Geriausia energijos e-platforma namų energijai valdyti. Kokias funkcijas ji turėtų apimti, kokias paslaugas turėtų siūlyti? Išsami analitika? Paslaugų užsakymas? El. parduotuvė? Sukurk savo koncepciją!
 5. Tinklo duomenų skaitmenizavimas. Lietuvos skirstomąjį elektros tinklą sudaro daugiau kaip 120 000 km. elektros linijų. Šiuo metu jas fiziškai inspektuoja inžinieriai. Kaip šį procesą galėtume skaitmenizuoti? Palydovų nuotraukos ir vaizdo atpažinimo technologijos? Išmaniųjų telefonų panaudojimas? Pateik savo siūlymą!
 6. Neradai temos prie kurios norėtum prisijungti? Siūlyk savo idėją ateities energetikai!

Registruokis čia iki 2018 09 16 d.!

Prizinio fondo vertė – 1500 eurų.Lauksime tavo registracijos, net jei ir neturi idėjos, tačiau labai nori prisijungti.Pagrindinė SMART ENERGY hakatono informacija:

 • Hakatonas vyks š.m. rugsėjo 19-20 dienomis, Litexpo parodų ir kongresų rūmuose, Vilniuje.
 • Tai bus 24 val., iššūkis, todėl pasiruošk dirbti iki vėlaus vakaro, arba net per naktį!
 • Kyla daug abejonių dėl savo idėjos? Nebijok! Mentoriai, kurie turi skirtingų patirčių bei kompetencijų, padės įgyvendinti net beprotiškiausias idėjas.
 • Hakatono metu išvystytą sprendimą/produktą pristatysite kompetentingai komisijai. Geriausios idėjos bus apdovanotos! Prizinio fondo vertė – 1500 eurų.
 • Mes pasirūpinsime, kad netruktų maisto, kavos, vietos miegui (jei bus toks poreikis), greitu internetu bei darbo vietomis komandoms.


#SWITCH!  Hakatonas 2015 – 2017m.:

 • 2015 m. #SWITCH! hakatone kūrybiškas jaunimas pristatė verslo idėjas „Išmaniųjų miestų“ tema (daugiau informacijos čia);
 • 2016 m. komandos varžėsi dėl geriausios e.mokymosi programėlės.
 • 2017 m. Swedbank organizuotame hakatone dalyviai kūrė blockchain technologija paremtus sprendimus telefono sąsajai su banko sąskaita. Plačiau straipsnyje.

 

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.