Dalyvauk

Jaunimas

#SWITCH! – atviras nemokamas renginys, kuriame rasi įdomiausių inovacijų – nuo 3D printerio iki skraidančio drono – padavėjo, turėsi progą savo minčių galia bandyti pajudinti daiktus, „pasivaikščioti“ po virtualią realybę, sukonstruoti robotuką.?


#SWITCH! renginyje tave pasitiks įkvepiančios istorijos, padrąsinimas sieti savo ateitį su skaitmeniniu pasauliu, išgirsti stulbinančių sėkmės istorijų, o gal ir apsispręsti, ką norėsi mokytis toliau, baigęs mokyklą.


Jaunimo programą rasite čia. Pranešimai bus lietuvių ir anglų kalbomis.


Dėmesio! Renginio organizatorius kartu su Lietuvos savivaldybių asociacija suteikia galimybę 14-19 m. moksleiviams, mokytojams ir mokyklų vadovams atvykti autobusais. Norintiems atvykti į #SWITCH! renginį Kaune iš kitų miestų, registracijos formą rasite apačioje. Kilus klausimams, kreipkitės elektroniniu paštu mokyklos@switchit.lt


Jei studijuojate universitete ar kolegijoje, ar tiesiog domitės naujausiomis technologijomis ir norite atvykti į #SWITCH! savarankiškai – labai lauksime. Mokslo mugės, Cool&Crazy ir pranešimų jaunimui zona atvira visiems – registruotis nereikia.

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.