09:00
9:00 - 9:15

Atidarymo kalba #Profesionalai

09:15
9:15 - 9:30

Europos skaitmeninė politika ir e. Sveikata: kur mes esame? #Profesionalai

Overview of DSM results strategy results with focus on e-health/medtech and DSM potential for Baltic sea region countries.

09:30
9:30 - 10:30

Medtech: nauja technologijų revoliucija Baltijos jūros regione? #Profesionalai

Digital transformation represents enormous growth potential. Internet of Things, advanced manufacturing, robotics and artificial intelligence are fundamentally changing the way industrial processes work and their business models. E-health and medtech are among the biggest clusters with high potential for further development in the Baltic Sea Region. Despite that, different rules, regulatory framework conditions and diverse national strategies limit their sustainable growth. What should be done at national and European levels to accelerate market access and increase development and implementation of innovative products, technologies or services for e-health and medtech?

10:00
10:00-10:30

Atidarymas #Jaunimas

10:30
10:30 - 11:00

Pranešimas apie investicijas #Profesionalai

Speech on how Irelands became tech companies hub

10:30 - 11:00

Gigafactory idėja ir Lietuvos perspektyvos #Jaunimas

Kaip į Lietuvą prisikviesti Elon Musk? Kada Lietuvos keliais važinėsime vien su elektromobiliais, ir ką mums reiškia šūkis “We can build anything, anywhere! We are Lithuania”?

11:00
11:00 - 11:30

Pranešimas tikslinamas #Jaunimas

11:00 - 12:00

Panelis: Investicijų tema #Profesionalai

How to attract business investments to the city? Do we need to find an epiphany that will bring investments flooding or just to implement several simpler, but necessary solutions that would make cities vibrant and more attractive for global capital? How can one use EU financing for that? Being a second, third or even fourth city in a small country might seem to be a handicap, but it forces to find innovative solutions. What are they? Get a chance to ask Government’s and municipalities’ representatives about what they are actually doing to create productive, long term sustainable environment for global and local business. Find out how the second city in Ireland Cork became the hub for global tech companies. Discuss with IDA Ireland, European Commission, Investors’ Forum about how to transform your city and how to use the means already available for investments.

11:00 - 11:15

Atidarymo kalba #Švietimas

11:15
11:15 - 12:00

Diskusija: Ar gali mūsų švietimo sistema paruošti mus ateities darbams? #Švietimas

11:30
11:30 - 12:00

Šiuolaikinių technologijų įtaka pasaulio bankams, besikeičiančios rinkos ir technologijos jose #Jaunimas

12:00
12:00 - 12:30

Pranešimas blockchain tema #Profesionalai

Speech on blockchain technology and its usage

12:00 - 12:30

Technologijos ugdyme, kaip integruota ir būtina dalis (Suomijos pavyzdys). #Švietimas

Kryptis: Kaip technologijas pritaikyti praktiniame mokymo procese? Pranešėjai dalintųsi savo pačių praktine, vizionieriška patirtimi ir išbandytais metodais.

12:00 - 12:30

Kaip savarankiškai išmokti programuoti? #Jaunimas

Merginos ir technologijos, kokie įšūkiai ir galimybės laukia technologijų pasaulyje.

12:30
12:30 - 13:00

Kokių specialistų reikia rinkai? #Švietimas

Įgūdžiai ir žinios, kurių reikalauja šiandieninę rinka. Kam ruošti jaunimą? Kas jo laukia už mokyklos sienų?

12:30-13:30

Fintech: finansų sektoriaus transformacija ir naujų žaidimo taisyklių nustatymas #Profesionalai

Diskusijoje aptarsime kaip transformuoti finansų sektorių, nepaisant sudėtingų jo reguliavimų.

 

Greitai besivystančios IT technologijos, dirbtinis intelektas bei automatizuotos paslaugos sparčiai keičia finansų sektoriaus veikimo principus. Tai paslaugos, kuriomis naudojasi turbūt didžioji dalis visų interneto vartotojų. Kokias galimybes šios nuolat tobulėjančios inovacijos mums gali atnešti? Kaip tai keičia tradicinio finansinio sektoriaus veidą ir su kokiais sunkumais susiduria tie, kurie ketina patekti į šią rinką su inovatyviais produktais ar paslaugomis? Šios diskusijos metu bandysime rasti atsakymą į klausimą kaip galime šią finansinių paslaugų rinką padaryti konkurencingesne ir efektyvesne. Suprantame, kad negalima užkirsti kelio šioms inovacijoms, todėl būtina apie tai diskutuoti ir atkreipti visuomenės dėmesį.

12:30 - 13:00

Dirbtinis intelektas: Geras, Blogas ir Bjaurus #Jaunimas

Kokioje progreso stadijoje šiuo metu yra dirbtinis intelektas, kiek jis prieinamas paprastiems žmonėms ir kas lems jo tolimesnį vystimąsi?
13:00
13:00 - 13:30

Praktinis technologijų taikymas mokymosi veiklose. #Švietimas

Kryptis: praktiniai būdai, patarimai kaip integruoti technologijas į mokymosi procesą, kaip technologijas išnaudoti kiekvienoje pamokoje, valdymo procese.

13:00 - 13:30

Kas gi yra tas startuolis ir nuo ko pradėti, norint įgyvendinti savo idėją? #Jaunimas

Kelias nuo idėjos iki verslo, sportas ir technologijos – ar tai siejasi ir kaip? Didžiausi iššūkiai kuriant startuolį: ką daryti tuomet, kai pasiseks?

13:30
13:30 - 14:00

Konkursų apdovanojimai #Jaunimas

13:30 - 14:00

Ko imtis, kad daugiau jaunimo sietų savo ateitį su technologijomis? #Švietimas

Kryptis: Kokios priemonės skatina jaunimą, kas jį domina, ko būtina mokyti jaunimo, kokiais įgūdžiais pasižymi ši karta.

13:30 - 14:00

KAS YRA DUOMENŲ EKONOMIKA IR KAIP TAPTI DUOMENŲ EKONOMIKOS REVOLIUCIJOS DALIMI? #Profesionalai

14:00
14:00 - 14:30

Įvairovės ir moterų verslumo skatinimas technologijų srityje #Švietimas

Kryptis: mergaitės ir technologijos. Jų poreikis technologijų srityje. Dabartinės tendencijos ir barjerai, su kuriais susiduria merginos siekiančios integruotis į IT sektorių.

14:00 - 15:00

Duomenų ekonomikos iškilimas: ar duomenų saugumas yra kliūtis inovacijoms? #Profesionalai

Diskusijoje aptarsime duomenų judėjimo problemas šiandieninėje Europoje, taip pat galimą Lietuvos indėlį sprendžiant šiuos tarptautinius iššūkius.

14:00 - 14:30

Skaitmeninė revoliucija – ar tai jau vyksta? #Jaunimas

Kaip žaidimai virsta verslu ir kodėl lietuviai vis dar žaidžia tik savo malonumui?

14:30
14:30 - 15:30

Moterys technologijų pasaulyje. Mitas ar tikrovė? #Švietimas

Kryptis: mergaitės ir technologijos. Jų poreikis technologijų srityje. Dabartinės tendencijos ir barjerai, su kuriais susiduria merginos siekiančios integruotis į IT sektorių.

14:30 - 15:00

switch (event) { case KLAIDA: break; case GALIMYBES: improve(); default: ismoktosPamokos(); } #Jaunimas

Ar lengva moteriai vadovauti IT kompanijai, kaip sukurti pačią nerealiausią internetinę svetainę jei nemoki programuoti.

15:00
15:00 - 15:30

99% Digital #Profesionalai

One can say future is fully digital, but usually not 100% – what is then 99 and what is 1?

15:00 - 15:30

Ar lengva keliauti po pasaulį vien su išmaniuoju? #Jaunimas

Nuo ko prasidėjo Makaliaus kelionės, kaip pomėgį paverčiau verslu, su kokiomis kliūtimis susiduria jauni verslininkai, kaip anksčiau buvo žiūrima į jaunus verslininkus, o kaip dabar.

15:30
15:30 - 16:00

Mokytojas ir technologijos – aš tai padariau #Švietimas

Asmeninės Lietuvos mokytojų patirtys.

15.30 -16.30

Kokia yra silpniausia mūsų kibernetinio saugumo grandis ir kaip ją pagerinti? #Profesionalai

Kibernetinis saugumas šiandieniniame pasaulyje įgauna vis didesnę reikšmę, sistemų sprendimai negali būti tik technologiniai, jie privalo būti ir saugūs. Diskutuosime apie tai kaip šio saugumo reikia siekti, bandysime rasti geriausius sprendimus, kad iki 2018 būtume pasiruošę naujiems ES kibernetinio saugumo reguliavimams.

Diskusijoje aptarsime kibernetinio saugumo svarbą šiandieniniame pasaulyje, įvairius rizikos mažinimo modelius, taip pat planuojamus žingsnius užtikrinant Lietuvoje šio tipo saugumą.

16:00
16:30
16:30 - 17:30

Kūrėjai ir skaitmeninė revoliucija: kaip skatinti inovacijas bet kartu ir užtikrinti autorinių teisių apsaugą? #Profesionalai

Diskusijoje aptarsime skaitmenizacijos svarbą šiandieniniame kontekste, autorinių teisių užtikrinimo galimybes, taip pat galimą Lietuvos indėlį motyvuojant ateities kūrėjus. Aptarsime, kaip reikia užtikrinti, kad ES autorinių teisių teisinis pagrindas skatintų ir motyvuotu ateities kūrėjus ir būtų orientuotas ne tik į tradicinius verslus.

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.