Pranešėjai

Rūta Skyrienė

Rūta Skyrienė

Rūta yra užsienio investuotojų asociacijos “Investors Forum” vykdomoji direktorė. Jau 14 metų ji yra atsakinga už asociacijos valdymą ir jos tikslų įgyvendinimą bei pagrindinę misiją – gerinti investicinį klimatą Lietuvoje. Šiuo metu jos pagrindinė darbo sritis – santykių su vyriausybe užmezgimas, kad būtų galima bendradarbiauti ir įvykdyti teigiamus pokyčius, kurie reikalingi norint pagerinti sąlygas geresniam vietinių įmonių veikimui Lietuvoje.
Prieš darbą “Investors Forum” ji užėmė generalinio direktoriaus pavaduotojos pareigas Nordea Bank ir Societe Generale Vilniaus filialuose. Jos didelė darbo patirtis ir didelis ryšių tinklas valdžios įstaigose leidžia ją vadinti sprendimų priėmimo proceso eksperte Lietuvoje. Pastaruosius 20 metų Rūta dirbo Finansų ministerijoje, užėme vadovaujančias pareigas įvairiuose tarptautinio lygio projektuose.
Rūta turi magistro laipsnį finansų srityje, baigė bankų investicijų mokymo programą J.L. Kellogg vadybos mokykloje. Jai teko dalyvauti daugelyje konferencijų ir seminarų, reguliariai atnaujina savo žinias apie kapitalo rinkas, tarptautinius finansus, klientų santykių valdymą, kompanijų socialinę atsakomybe ir t.t.
Rūta Skyrienė yra socialiai aktyvi asmenybė: Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ir verslo vadybos instituto valdybos narė, Start Vilnius valdybos narė.

Rūta Skyrienė

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.