Pranešėjai

Peter Ohrlander

Peter Ohrlander

Europos Komisijos Finansų ir finansų generalinio direktorato kapitalo rinkų reguliavimo ekspertas, DG FISMA , Europos Komisijos FinTech darbo grupės narys.


Piteris yra „Taskforce“ finansų technologijų darbo grupės narys (Fintech) Europos Komisijoje DG Finansiniam stabilumui, finansinių paslaugų ir kapitalo rinkų  generaliniame direktorate. Darbo grupės dalis yra Europos Komisijos pastangos skatinti klęstintį ir konkurencingą Europos finansų sektorių, kuris teikia naudą ES ekonomikai ir jos visuomenei. Naujos technologijos gali būti naudingos tiek individualiems vartotojams, tiek įmonėms, suteikiant daugiau galimybių naudotis finansinėmis paslaugomis, pasirinkimu, veiksmingumu ir konkurencingesne aplinka.


Piteris prisijungė prie Europos Komisijos 2008 metais. Jis turi daug patirties įvairiose srityse ES politikoje dėl veiklos kapitalo rinkų reguliavimo (prekybos vietos, investicinės įmonės, Crowdfunding klausimai), o prieš tai dirbo konkurencijos ir susijungimų kontrolės politikos ir Europos Komisijos generaliniame direktorate. Prieš darbą Europos Komisijoje, Piteris, kuris pagal išsilavinimą yra advokatas, dirbo ES Teisingumo Teisme, Liuksemburge. Jis taip pat dirbo advokatu privačioje praktikoje ir patarinėjo pagrindinėms pasaulio ir Europos bendrovėms ES reikalų klausimais, konkurencijos teisės ir susijungimų kontrolės srityje.


Jis turi Europos reikalų magistro laipsnį iš Europos koledžo Briugėje, DEA laipsnį iš Montpeljero universiteto ir magistro laipsnį teisės srityje Lundo universitete, Švedijoje.

#Profesionalai

Diskusija: finansinių technologijų tendencijos 2019

12.30-13.30
#Switch! Profesionalai (Salė 4.2)

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.