Event history

A. Guoga SWITCH atidaryme: arba išnyksime, arba tapsime pažangiausia valstybe

Ketvirtadienį Vilniuje „Litexpo“ parodų rūmuose prasidėjo technologijų konferencija SWITCH, kurioje organizatoriai tikisi sulaukti iki 5 tūkst. dalyvių. Konferencijoje pranešimus skaitys „Microsoft“, „Amazon“, „Google“ ir kitų užsienio įmonių atstovai.


„Konferencijos tikslas – kad Lietuva taptų regiono startuolių centru ir kad čia būtų ta saugi vieta, kur žmonės gali atvažiuoti, gyventi, kurti, padaryti didžiulę revoliuciją pasaulyje“, – atidarymo spaudos konferencijoje sakė vienas konferencijos iniciatorių europarlamentaras Antanas Guoga.


Kaip pavyzdį jis pateikė estus, kurie valstybę kurti pradėjo tuo pat metu kaip ir mes, tačiau jau sugebėjo pasiekti, kad šalyje būtų kelis kartus didesni atlyginimai.


Tai esą pavyko padaryti iš dalies technologijų dėka – dešimtmetį veikiantis el. balsavimas ir galimybė elektroniniu būdu užsisakyti vaistus tik keli iš daugelio inovacijų pavyzdžių.


„Privalome tapti pažangiausia valstybe – arba išnyksime, arba tapsime“, – sakė A.Guoga.


Iš viso nemokamame renginyje dalyvaus 110 pranešėjų iš 15 šalių, 21 verslo kompanija. Tikimasi sulaukti 5 tūkst. dalyvių.

Privalome tapti pažangiausia valstybe – arba išnyksime, arba tapsime.Antanas Guoga, ELP grupė

Contacts

Do you have
any questions,
offers, or would
like to become
our partner?

Fill in this form, send it to us, and we'll get back to you shortly.