Viskas apie #Switch

#SWITCH!’e Kaunas valdys didžiausią erdvę: kviečia visus!

#SWITCH!’e Kaunas valdys didžiausią erdvę: kviečia visus!

Kelios dešimtys patyrusių mentorių, konsultantų, ekspertų ir specialistų vienai dienai susiburs #SWITCH! renginyje duris atversiančioje „Kaunas Entrepreneurship Cafe“, kad padėtų visiems norintiems imtis savo idėjų įgyvendinimo nieko nelaukiant.


„Kaunas Entrepreneurship Cafe“ bus bene didžiausia rugsėjo 19 d. „Žalgirio“ arenoje vyksiančio moderniųjų technologijų ir verslumo renginio #SWITCH! erdvė, kurioje sinergijai apsijungs Kaunas, technologijos, patyrę ekspertai – profesionalai ir žiniasklaida. „Kaunas Entrepreneurship Cafe“ renginio dieną šeimininkaus investicijų ir turizmo agentūra „Kaunas IN“, gerą „vib’ą“ kurs startuolių skatinimo programos ChangeMakers‘ON komanda ir jų kviestiniai svečiai, kurių mintys ir idėjos sklis dar toliau už renginio ribų – iš „KEcafé“ nuolat vyks tiesioginės transliacijos portale „Kas vyksta Kaune“ bei portalo bendruomenės facebook profilyje.


 Lauks didžiulis būrys ekspertų

Tačiau gyvas apsilankymas labiau nei būtinas, juk renginys – nemokamas! O galimybės gauti žinių, patirčių patarimų – beribės.


„Visų tą dieną čia užsukusių lauks pažintys, konsultacijos ir susitikimai, po kurių argumentams, jog neįmanoma savo svajonių pavesti realybe, tiesiog nebeliks galimybės“, – sako pagrindinė „KEcafé“ veiklos organizatorė, ChangeMakers’ON platformos vadovė Simona Šimulytė. Pasak jos, ateiti susitikti kviečiami visi, kurie jau turi savo startuolišką idėją arba tik tyliai apie ją svajoja. „Mūsų erdvės misija yra ne tik padėti rasti tinkamą kryptį, bet ir įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgimis, sutikti bendraminčius, plėsti pažinčių ratą, pasisemti įkvėpimo“, – kviečia S. Šimulytė.


„Kai mieste vyksta tokios iniciatyvos, negalime likti nuošalyje, turime būti ten, kur daugiausiai veiksmo ir neabejotinai tokia vieta antradienį Kaune bus #SWITCH! renginys „Žalgirio“ arenoje. Be to, drauge su LRT esame šio renginio pagrindiniai informaciniai partneriai, nes tai, kad šiemet #SWITCH! vyksta Kaune yra svarbu visiems progresyviems kauniečiams“, – aktyvų renginio nušvietimą interneto erdvėje ir socialiniame tinkle „Kas vyksta Kaune“ garantavo portalo vadovas Vaidas Pilkauskas, kuris ir pats taps vienu iš renginyje konsultuosiančių ekspertų.


Visą dieną čia vyks diskusijos, idėjų pristatymai ir finalinis konkursas, kuriame paaiškės, kurios dvi startuoliškos idėjos turės galimybę vykti į Paryžių ir būti pristatytos potencialiems investuotojams, o kuri socialinių inovacijų startuolio komanda laimės pusę metų dirbti išskirtinėmis sąlygomis ChangeMakers‘ON inkubatoriuje, kuris įsikurs Kauno senamiestyje atsidariusioje co-bendradarbystės erdvėje „Redakcija“.


„KEcafé“ visą dieną dirbsianti Lietuvoje žinomų ekspertų – profesionalų komanda pasipildys ir keliais išties svarbiais svečiais iš užsienio, tad užsukę į Kauno zoną galėsite pabendrauti ir su jaunu inovatoriumi, „blockchain“ ekspertu George Lambrianides, kuris konsultuoja rinkoje žinomas organizacijas bei yra pelnęs ne vieną apdovanojimą už netradicinius sprendimus. George dalyvaus diskusijose, konsultuos. „KEcafé“ lankytojų lauks skandinaviško kapitalo investuotojai iš „Blue Lime Labs“, kurie teiks konsultacijas, atsakys į klausimus, kaip sudominti savo idėja, kad ji gautų finansavimą. Beje, „Blue Lime Labs“ yra pirmasis jaunus verslu remiantis fondas turintis co-finansavimo INVEGOS garantiją.


Kvies siūlyti idėjas Kaunui

Į „KEcafé“ kviečiami užsukti visi Kauno patriotai, juk tai – Kauno erdvė #SWITCH’e! „Miestas pulsuoja iniciatyvomis, todėl labai džiugu jas visas matyti čia, #SWITCH! renginio metu. „KEcafé“ erdvė taip pat puikiai atspindi bendrą nuotaiką mieste ir kviečia visus norinčius gyventi, dirbti ar studijuoti, atvykti į Kauną“, – sako Kauno savivaldybę renginyje atstovaujančios agentūros „Kaunas IN“ vadovas Tadas Stankevičius.


Tad visi, kurie turi gerų minčių, kurias norėtų pasiūlyti įgyvendinti pačiam Kauno merui, gali tai padaryti jau dabar. „Programėles SYPEapp kūrėjai jau sukūrė profilį, skirtą siūlyti geras IDĖJAS Kaunui, kurias vėliau analizuos mero komanda. Tiesiog suraskite Kaunas ir rašykit“, – kviečia aktyviai įsitraukti į miesto kūrimo procesą ir S. Šimulytė. Beje, tikimąsi, kad į „KEcafé“ užsuks ir Visvaldas Matijošaitis bei Kaune gimęs ir augęs #SWITCH! sumanytojas Anatnas Guoga.


Po rimtų pokalbių „KEcafé“ lankytojų lauks pramogos ir įdomybės. Kaune įsikūrusi mobiliųjų technologijų kompanija „Telesoftas“ sudarys galimybę išbandyti vienintelius Lietuvoje praturtintos realybės Microsoft „HOLOLENS“ akinius. „KEcafé“ atskirą plotą užims įvairūs žaidimai – virtualus krepšinis, futbolas, galvosūkiai.


Lauks dovanos ir nemokama kava

Apsilankę „KEcafé“ lankytojai taip pat galės laimėti dovanų. „Laimės rate“ išsitraukę užduotį, rinksis, kurio vertingo prizo nori: asmeninės koučingo sesijos, dalyvavimo „afterpartyje“, veidotyros guru konsultacijos ar socialinių tinklų ir skaitmeninės rinkodaros mokymų.


Didžioji staigmena – po „KEcafé“ važinės ir tikras Kaune surinktas elektromobilis. O lankytojai galės gyvai apžiūrėti Kauno technikos kolegijos specialistų perdarytą „MAZDA RX8“ į elektra varomą automobilį. Nepatikėsit, bet čia Kaune jau yra būdas, kad įprastu kuru varomą automobilį, įvažiavus į miestą paversti varomu elektra, o užmiestyje – hibridiniu. Tad norintieji galės ne tik apžiūrėti variklį, baterijas, bet ir išsiaiškinti jo veikimo principus bei technines galimybes.


Organizatoriai žada ir netikėtą vizualinį „KEcafé“ interjero sprendimą. Nenustebkite, jei pasijausite, lyg patekę į erdvų, žalią ir atvirą technologijų Kauno kiemą, kuriame dar ir bus vaišinama gardžia „Lavazza“ kava.

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.