Viskas apie #Switch

#SWITCH! startas: įkvepiantys pranešimai, idėjų gūsis ir minia lankytojų

#SWITCH! startas: įkvepiantys pranešimai, idėjų gūsis ir minia lankytojų

Šiandien Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ startavo didžiausias technologijų ir verslumo renginys #SWITCH!. Į nuo pat ryto prasidėjusį renginį paklausyti įkvepiančių pranešimų ir pasisemti idėjų susirinko technologijomis besidomintys lankytojai, patirtimi ir žiniomis dalijosi visuomenės lyderiai ir ekspertai.


„Prieš ketverius metus, kai pradėjome organizuoti #SWITCH!, galvojau, kaip galime įkvėpti jaunuolius, kad Lietuva taptų pasaulio startuolių sostine. Startuolių, kurie galėtų dirbti ir užsidirbti, turėtų savo pačių projektų, – atidarydamas renginį sakė ELP grupės Europos Parlamente narys ir renginio iniciatorius Antanas Guoga. – Dabar #SWITCH! yra kelis kartus didesnis – ir ne tik skaičiais, bet ir kokybe. Tai, kas vyksta šiandien, yra nuostabu! Pirmajame renginyje, pakvietę 6 tūkstančius lankytojų, šiemet jų sulaukėme daugiau nei 15 tūkstančių. #SWITCH! pasiekė ir pasaulio rekordą – surengė didžiausią programavimo pamoką, kurioje dalyvavo daugiau nei tūkstantis vaikų. Ir, kas labai svarbu, pritraukėme į Lietuvą investicijų. Labai tikiuosi, kad ir šiemet Silicio slėnio kompanijos nuspręs įsikurti mūsų šalyje.“


Šių metų renginys #SWITCH! suskirstytas į 6 dalis, o visų programų ašimi tapo „blockchain“ technologija. Ypatingas dėmesys skiriamas profesionalų daliai, kurioje diskutuojama apie „blockchain“ įtaką pramonės efektyvumui ir skaidrumui, naudą paslaugų ir prekių sektoriuje, praktiniais pavyzdžiais dalijasi šią technologiją logistikos sektoriuje jau taikančios įmonės. Taip pat profesionalų programoje aptariama dirbtinio intelekto progreso sparta ir kryptis, kibernetinis saugumas ir internetinės platformos.


Itin įkvepiančių pranešimų lankytojai klausosi ir kitose dalyse. Jaunimo programa kupina sėkmės istorijų, motyvacijos savo ateitį sieti su skaitmeniniu pasauliu, technologinių naujovių patirčių. Švietimo programoje aptariamos valstybės bei verslo investicijos ugdant perspektyvius darbuotojus skaitmeniniame amžiuje, švietimo srityje dirbantys profesionalai dalijasi patirtimi, skaito pranešimus apie tai, kaip pritaikyti technologijas jų darbe.


Šiemet vyksiančioje #SWITCH! programoje vyksta ir SMART ENERGY hakatonas. Šiame 24 valandų iššūkyje profesionalai susibūrė į komandas, dalijasi idėjomis ir kuria realius sprendimus naujosios energetikos iššūkiams spręsti. Taip pat šiemet vyksta ir pernai pristatyta #SWITCH! mokslo mugė. Joje Lietuvos ir Danijos švietimo įstaigos pristato technologijų specialybes.


Rugsėjo 20-ąją vyksiančiame modernių technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! lankytojus pasitiko ir technologijų zona, kurioje kiekvienas turi galimybę praktiškai išbandyti technologijas bei inovacijas. Čia yra daugybė atrakcijų: galimybė pasipuošti laikina #tech tatuiruote vos per 1 minutę, apsilankyti ir nusifotografuoti „CyberPunk“ visatoje, sudalyvauti „League of Legends“ žaidimo 1 prieš 1 turnyre, išbandyti 3D spausdintuvą ir jo galimybes, suvaldyti droną ar išbandyti lenktyninių dronų simuliatorių, pasimatuoti virtualios realybės akinius, 3D skenavimą mados ir grožio industrijoje ir kt.


Tam, kad būtų įgyvendntas tokio masto renginys kaip #Switch!, kuriame apsilankė daugiau nei 15 tūkst. dalyvių, labai svarbi partnerių ir rėmėjų pagalba. Prie renginio prisidėjo ELP grupė Europos Parlamente, LUNO, ODEM, „Lympo“, „Google“, Europos Komisija, Europos Parlamentas, „Triniti Lietuva“, „Lietuvos energija“, „Skycop“, „MoQ“, „Akvilė“. Partneriai: Blockchain Centre Vilnius, MITA, New!, „Nova media“, „Bilietai.lt“, „Gravitacija“. Informaciniai partneriai: TV3, Delfi.lt, IQ, „Panelė“, „JCDecaux“, „Žinių radijas“, „Cryptonews.com“, „Iliustruotasis mokslas“, „Manodienynas.lt“. Organizatorius: Antano Guogos paramos fondas.

 

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.