Pranešėjai

Valentina Dagienė

Valentina Dagienė

Prof. dr. Valentina Dagienė yra Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto vyriausioji mokslo darbuotoja. Ji paskelbusi per 200 mokslinių ir tiek pat metodinių darbų, parašiusi daugiau kaip 60 informatikos vadovėlių ir mokomųjų knygų.


Yra dviejų tarptautinių mokslo žurnalų – „Informatics in Education“ ir „Olympiads in Informatics“ – vyriausioji redaktorė. Ji sukūrė kasmet organizuojamą tarptautinę konferenciją apie informatikos olimpiadas (pvz., 2012 m. Italijoje, 2013 m. Australijoje, 2014 m. Taivanyjes, 2015 m. Kazachstane, 2016 m. Rusijoje, 2017 m. Irane). 2004 metais inicijavo informatikos ir informatinio mąstymo tarptautinį konkursą „Bebras“, kuris buvo organizuotas 58 šalyse.


Ji koordinavo daugiau nei 30 nacionalinių ir tarptautinių projektų: kaip mokyti vaikus ir paauglius rašyti kodus, apie technologijomis paremtą mokymąsį, IRT taikymą udgyme, mokytojų rengimą, mokymo programinės įrangos kūrimą, programinės įrangos lokalizavimo ir internacionalizavimo projektus.


Profesorė Dagienė yra pelniusi daugiau nei dešimtis apdovanojimų už Informatikos mokymą. Iš svarbiausių galima paminėti: ETH (Ciurichas) garbės aukso medalį už indėlį į informatikos mokymą mokyklose Europoje (2011 m.), apdovanojimą už geriausias informatikos praktikas švietime „Informatics Europe Best Practices in Education Award“ (2015 m.), „Ada Lovelace Computing Excellence Award“ (2016 m.) bei Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžių (2016 m.).

#Švietimas

Diskusija: Moterys ir mergaitės technologijose: misija (ne)įmanoma? (Anglų k.)

14:30 - 16:00

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.