Pranešėjai

Uldis Zariņš

Uldis Zariņš

Uldis Zariņš vadovauja plėtros skyriui Latvijos nacionalinėje bibliotekoje, kur jis yra atsakingas už Latvijos bibliotekų sektoriaus palaikymą bei nacionalinę skaitmeninės bibliotekos plėtrą. Taip pat jis yra Europos tinklų asociacijos tarybos bei Europos valdymo fondo narys, Europos bibliotekų biuro, informacijos ir dokumentacijos asociacijos vykdomojo komiteto narys (EBLIDA).


Bibliotekininkas pagal išsilavinimą, jis yra įgijęs didelę patirtį skaitmeninės žiniasklaidos ir paslaugų srityje – prieš prisijungiant prie nacionalinės bibliotekos 2009 m., jis dirbo daugelyje internetinės medijos kompanijų, taip pat buvo atsakingas už verslo vystymą Latvijos nacionalinėje naujienų agendūroje LETA.


Jo, kaip profesionalo, patirtis apima kultūrinio paveldo skaitmenizacijos, skaitmenines kultūros paslaugas, kultūros strategijų kūrimą, poveikimio vertinimą ir autorines teises. Kaip autorinių teisių ekspertas, jis buvo tarptautinės bibliotekų asociacijų ir institucijų federacijos komiteto narys (IFLA) autorinių teisių srityje bei EBLIDA expertų grupės apie informacijos teisę narys.

Uldis Zariņš

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.