Pranešėjai

Milda Dargužaitė

Milda Dargužaitė

LR Vyriausybės kanclerė, kurios vieni iš svarbiausių prioritetų šiuo metu yra viešojo sektoriaus pertvarka, biurokratijos mažinimas, didesnis Vyriausybės veiklos skaidrumas, o taip pat valstybės valdomų įmonių veiklos efektyvumo didinimas.

Iki 2016-ųjų gruodžio mėn. M. Dargužaitė buvo Danijos investicijų bendrovės „Northern Horizon Capital“ (NHC) valdybos narė. 2015 metais ji vadovavo Didžiosios Britanijos banko „Barclays“ technologijų centrui Lietuvoje, prieš tai 2-jus metus ėjo VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinės direktorės pareigas.

 

Karjerą ji pradėjo 1999-aisiais investicijų banke „Donaldson, Lufkin & Jenrette“ Niujorke, vėliau 7-erius metus dirbo „Goldman Sachs“ Niujorke, kur vadovavo Ilgalaikių išteklių paskirstymo komandai Investicijų valdymo skyriuje.

 

Dargužaitė yra įgijusi matematikos ir ekonomikos bakalauro laipsnį Midilburio koledže (Vermontas, JAV) bei mokslo ir inžinerijos magistro laipsnį optimalios veiklos tyrimų ir finansų inžinerijoje Prinstono universitete (Naujasis Džersis, JAV).

Milda Dargužaitė

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.