Pranešėjai

Matteo Rainisio

Matteo Rainisio

Viskas prasidėjo 1996 metais, kuomet aš įkūriau Edinet, pirmąjį ir vienintelį vietinį ISP Savonos apylinkėse. Bendrovė, kuri pradžioje turėjo tik du darbuotojus, klientams siūlė nesudėtingų internetinių puslapių, susijusių su turizmu ir nekilnojamu turtu, kurimą.
Šiandien, po 20 metų, išaugome į internetinių puslapių kūrimo kompaniją ir galime didžiuotis net 24 darbuotojais. Dirbame ten pat, mažame miestelyje, bet klientų turime iš visos Italijos ir dar toliau.
2006 metais mes išleidome du internetinius laikraščius, kuriuos šiandien kasdien aplanko daugiau nei 100 tūkst. unikalių vartotojų. Mano asmeninis žinojimas kaip tai padaryti ir kaip to pasiekti, leidžia man konsultuoti start-up’us ir tapti jų viešinimo partneriu.
Esu ANSO (Associazione Nazonale della Stampa Online), didžiausios italų asociacijos, kuri vienija skaitmeninius leidėjus, viceprezidentas. Kasdien dalyvauju ir formuoju šios asociacijos institucinius įsipareigojimus, nacionalinius renginius bei konvencijas, stengiuosi sukurti palankią terpę atsirasti naujiems internetiniams portalams.

#Profesionalai

Kūrėjai ir skaitmeninė revoliucija: kaip skatinti inovacijas bet kartu ir užtikrinti autorinių teisių apsaugą?

16:30 - 17:30

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.