Pranešėjai

Matteo Rainisio

Matteo Rainisio

Viskas prasidėjo 1996 metais, kuomet aš įkūriau Edinet, pirmąjį ir vienintelį vietinį ISP Savonos apylinkėse. Bendrovė, kuri pradžioje turėjo tik du darbuotojus, klientams siūlė nesudėtingų internetinių puslapių, susijusių su turizmu ir nekilnojamu turtu, kurimą.


Šiandien, po 20 metų, išaugome į internetinių puslapių kūrimo kompaniją ir galime didžiuotis net 24 darbuotojais. Dirbame ten pat, mažame miestelyje, bet klientų turime iš visos Italijos ir už jos ribų.


2006 metais mes išleidome du internetinius laikraščius, kuriuos šiandien kasdien aplanko daugiau nei 100 tūkst. unikalių vartotojų. Mano žinios, kaip tai padaryti, ir kaip to pasiekti, leidžia man konsultuoti startuolius ir tapti jų viešinimo partneriu.


Esu ANSO (Associazione Nazonale della Stampa Online), didžiausios italų asociacijos, kuri vienija skaitmeninius leidėjus, viceprezidentas. Kasdien dalyvauju ir formuoju šios asociacijos institucinius įsipareigojimus, nacionalinius renginius bei konvencijas, stengiuosi sukurti palankią terpę atsirasti naujiems internetiniams portalams.

Matteo Rainisio

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.