Pranešėjai

Mārtiņš Libertš

Mārtiņš Libertš

Mārtiņš Libertš yra Debitum Network – internetinės skolinimo platformos, paremtos blokchain technologijomis įkūrėjas ir vizionierius. Jis turi daugiau nei 10 metų patirties IT sektoriuje, ir virš 7 metų vadovavimo patirties.


Mārtiņš yra INNTEC generalinis direktorius. INNTEC – novatoriška ir sparčiai auganti IT bendrovė Šiaurės Europoje, teikianti aukštos kokybės IT paslaugas tiek viešajam, tiek privačiam sektoriui.


Eidamas valdybos nario pareigas „Debifo“ kompanijoje, vienoje iš pirmaujančių alternatyvių finansavimo platformų, Mārtiņš ženkliai prisidėjo prie įmonės augimo. 2016 m. „Debifo“ buvo pripažinta Metų finansų įmone.

Iš prigimties charizmatiškas viešas kalbėtojas ir verslo treneris, jis dažnai dalijasi savo sukaupta technologine patirtimi ir kultūrine įžvalga su kitais verslininkiais bei bendruomene per individualius mokymus, susitikimus, viešąsias diskusijas, praktinius seminarus ir konferencijas, tokiu būdu padėdamas verslo žmonėms pasiekti jų verslo tikslus.


Mārtiņš Libertš yra „Debitum Network“, alternatyvios finansavimo ekosistemos įkūrėjas. Jis turi daugiau nei 10 metų patirties IT sektoriuje ir daugiau kaip 7 metus patirties vadovaujant vedančiai alternatyvios finansinės bendrovės „Debifo“ bei „INNTEC“ – vienai iš sparčiausiai augančių IT kompanijų Šiaurės Europoje.

#Profesionalai

Diskusija: Ar visi ICO geba vykdyti savo verslo planą?

11:00-12:00
#Switch! Profesionalai (Salė 4.2)

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.