Pranešėjai

Linas Sabaliauskas

Linas Sabaliauskas

Linas specializuojasi įmonių susijungimų ir įsigijimų, bendrovių teisės, privataus ir rizikos kapitalo, kapitalo rinkų ir vertybinių popierių srityse.


Linas 2000 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Jis taip pat studijavo Åbo universitete Suomijos Turku/Åbo miestuose (1999 m.) Ir dalyvavo Vokietijos tarptautinio teisinio bendradarbiavimo fondo programoje teisininkams Bonoje/Kiolne, Vokietijoje (2001 m.).


2011 m. Linas baigė Oksfordo privataus kapitalo programą Oksfordo universiteto Saïd verslo mokykloje. Jis taip pat 2012 m. sėkmingai baigė Harvardo universiteto verslo mokyklos privataus kapitalo ir rizikos kapitalo studijų programą. O 2014 m. gavo Oksfordo universiteto Saïd verslo mokyklos finansų strategijos diplomą su pagyrimu.


Pastaraisiais metais Linas įgijo didelės patirties konsultuojant startuolių įmones tokiais teisiniais klausimais kaip investicijos į rizikos kapitalo fondus, konvertuojamų obligacijų konvertavimas į akcijas, tarpvalstybinius susijungimus, akcijų pasirinkimo sandorius ir kt. Linas didžiuojasi, kad patarė tokiems gerai žinomiems startuoliams kaip „TransferGo“, „Trafi“, „Spark“, „Oberlo“ ir daugeliui kitų.

#Profesionalai

Diskusija: finansinių technologijų tendencijos 2019

12.30-13.30
#Switch! Profesionalai (Salė 4.2)

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.