Pranešėjai

Laurent Roux

Laurent Roux

2013 m. rugsėjo mėn. Laurent pradėjo dirbti Europos inovacijos ir technologijos institute (EIT – http://eit.europa.eu) verslumo ekspertu.  Jis daugiausia yra atsakingas už EIT Žinių inovacijų bendrijų (ŽIB) verslumo bei verslo vystymo veiklą visame ES -28 regione, įskaitant sinergiją su kitomis ES ir nacionalinėmis verslo vystymo programomis, taip pat  jo atsakomybėje – ŽIB veiklos stebėjimas, vertinant pagrindinius veiklos rodiklius, rezultatų suvestines, įskaitant „H2020“ programas, vietoje atliekamas gilesnis strateginis įvertinimas bei išsamios apžvalgos, daugiausia dėmesio skiriant rezultatams, poveikiui bei finansiniam tvarumui.


Laurent taip pat vadovauja EIT moterų lyderystės ir verslumo veiklai ir kaip EIT metinio inovacijų forumo INNOVEIT organizacinės grupės narys, prižiūri kasmetinio EIT apdovanojimų ir inovacijų festivalio organizavimą. Laurent atstovauja institutui EIT absolventų asociacijos valdyboje. INSEAD verslo mokykloje įgijo verslo administravimo magistro laipsnį, Liono (Prancūzija) institute INSA“ – statybų ir aplinkos inžinerijos mokslų magistro laipsnį.


Prieš EIT Laurent dirbo IT vadovu Prancūzijos finansų ministerijos prekybos komisijose Šiaurės Amerikoje ir Azijos-Ramiojo vandenyno regione, taip pat tarptautinėse JAV bendrovėse dirbo su įmonių plėtra. Anksčiau jis konsultavo interneto startuolius ir yra aktyvus „Verslo angelas“ San Franciske bei Singapūre.

#Švietimas

Diskusija: Moterys ir mergaitės technologijose: misija (ne)įmanoma? (Anglų k.)

14:30 - 16:00

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.