Pranešėjai

Eva Fabry

Eva Fabry

Eva Fabry yra Europos moterų ir technologijų centro (ECWT) steigėja ir direktorė. 2008 m., sujungusi 16 steigėjų, ji įkūrė ECWT ir padarė ja viena pirmaujančių organizacijų, atstovaujančia daugeliui suinteresuotųjų šalių, kuri dirba su moterų įtraukimo į technologijų sritį programa. Centras turi daugiau kaip 130 narių 28 šalyse visoje Europoje.


Eva parengė ir koordinavo mažus ir didelius ES projektus, daugiausia dėmesio skirdama pridėtinei lyties vertei Mokymosi visą gyvenimą programai, taip pat „ERASMUS+“, „Interreg IIIB NSP“, „Interreg IVC“, FP5, FP6, FP7 ir „Horizon 2020“ programoms. Nuo 2008 m. ji buvo atsakinga už kelias šalis – koordinavo el. įgūdžių visoje EB ir el. įgūdžių, susijusių su darbo kampanijomis, lyčių aspektą, taip pat prisidėjo prie empirinio prognozavimo grupės ir projektų, susijusių su Europos Komisijos el. Įgūdžiais bei el. lyderystės įgūdžiais.


Eva yra Tarptautinės moterų ir IRT darbo grupės, kurią pripažįsta JT Pasaulinis IRT ir plėtros aljansas (JT GAID), steigėja ir narė, taip pat ES robotikos asociacijos patariamosios tarybos narė, „Mobile World Capital Barcelona“ programos „d-Lab“ patariamosios tarybos narė, (2015 m.). Ji remia pirmaujančius IRT sprendimus, kurie padės spręsti pagrindinius visuomenės uždavinius ir sutelkti dėmesį į asmenių su negalia įgalinimą per mobiliąsias technologijas.

#Švietimas

Diskusija: Moterys ir mergaitės technologijose: misija (ne)įmanoma? (Anglų k.)

14:30 - 16:00

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.