Pranešėjai

Antanas Guoga, ELP grupė

Antanas Guoga, ELP grupė

Antanas Guoga yra Europos Parlamento narys, priklausantis ELP frakcijai. Žinomas verslininkas, kuris įkūrė keletą sėkmingų tarptautinių kompanijų, taip pat atsidavęs filantropas ir buvusi pokerio legenda.


A. Guoga yra nuomonių lyderis, žinomas dėl pastangų skatinti geresnę verslumo atmosferą ir verslo sąlygų gerinimą. Jis turi galimybę iškelti idėjas Europos Parlamente, tokias kaip: kaip pašalinti biurokratines kliūtis mažosioms įmonėms, įdiegti vartotojams patogesnes ir paprastesnes taisykles, kurti ir tobulinti bendrą skaitmeninę rinką.


EP narys A. Guoga mano, kad bendroji skaitmeninė rinka turi dideles augimo galimybes, įskaitant pirkimą internetu, naujų įmonių steigimą ir internetinį verslą. Jis remia idėją, kad rinkos liberalizavimas ir investicijos į ateitį orientuotas technologijas, tokias kaip blokchain ar dirbtinis intelektas turi būti tolesnis ES kelias. Jis taip pat yra kelių labai sėkmingų ICO projektų patarėjas. Jis taip pat įkūrė pirmąjį Europoje tarptautinį Blockchain Centrą Vilniuje.

#Jaunimas

Atidarymo pranešimas: Blokų grandinės ateitis. Kaip nepraleisti nepakartojamos progos?

10:00-10:15
#Switch! Jaunimas (Salė 3)
#Švietimas

#Switch! Švietimo programos atidarymo kalba

11:15-11:30
#Switch! Švietimas (Salė 5.1)
#Profesionalai

#Switch! Profesionalų programos atidarymas

09:00-09:15
#Switch! Profesionalai (Salė 4.2)
#Jaunimas

Atidarymo diskusija: Kas per daiktas tas blockchainas?

10:15-11:15
#Switch! Jaunimas (Salė 3)

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.