Pranešėjai

Andžej Šuškevič

Andžej Šuškevič

Jau daugiau kaip 10 metų Andžej dirba „Baltic Amadeus“ kompanijoje. Per šį laiką savo įgūdžius ir gebėjimus pritaikė įvairiose pareigose. Pradėjęs dirbti programuotoju ir projekto vadovu, vėliau perėjo į verslo valdymą, o po penkerių metų sunkaus darbo šioje srityje, tapo bendrovės vadovu. Andžej turi sukaupęs didelę IT sprendimų kūrimo, programavimo paslaugų vystymo ir verslo plėtros bei strateginio valdymo patirtį.


Vilniaus universitete įgijo informatikos magistro laipsnį, vėliau Baltijos vadybos institute baigė tarptautinio verslo administravimo magistro studijas aukščiausio lygio vadovams.


Andžej visada siekia kuo geresnių rezultatų, jam patinka iššūkiai ir sportas. 2015 m. Andžej pagaliau pasiryžo dalyvauti ir įveikti savo pirmąjį maratoną.


„Vieną iš didžiausių malonumų gyvenime man teikia yra tikslų siekimas. O jei esi ne vienas ir tave supa stipri komanda, rezultatas gali būti 10 kartų geresnis. Tačiau kai turi išskirtinę komandą, prieš jus atsiveria neriboti horizontai. Džiaugiuosi radęs vietą, kurioje kiekvieną dieną galiu mėgautis pasiektais tikslais“.

Andžej Šuškevič

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.