Pranešėjai

Aaron Miller

Aaron Miller

Aaron Miller užima vyresnysiojo technologo pareigas Palo Alto Networks įmonėje, kuri įsikūrusi Londone. Miller yra aistringas lyderis ir evangelistas, puikiai išmanantis verslo technologijas ir skaitmeninę strategiją. Reguliariai konsultuoja verslo ir valdžios sektorių technologijų pritaikymo ir skatinimo klausimais.


Taip pat, Miller išmano ir gali kalbėti apie kibernetinį saugumą, kaip apie grėsmę tiek versle, tiek valdžios sektoriuje. Prie Palo Alto Networks jis prisijungė 2016 m. kovą, prieš tai buvo “Avaya” direktorius ir vyr. inžinierius. Šioje pozicijoje jam tekdavo kasdien padėti klientams spręsti problemas, susijusias su prisitaikymu prie besikeičiančių vartotojų poreikių bei technologijų pokyčiais.


Per 15 metų trukusią karjerą “Avaya” įmoneje Miller teko dirbti įvairiausiose techniniuose vaidmenyse. Dirbant su didžiausiomis Europos bendrovėmis jis geba teikti rekomendacijas ir konsultacijas naujų technologijų adaptavimo klausimais. Niekada nepraleidžia progos pasidalinti patirtimi ir mintimis apie geriausius galimus sprendimus konkrečioje įstaigos situacijoje.


Nuo skaitmeninės transformacijos strategijų komentavimo iki pagalbos įgalinant organizacijų kibernetinį saugumą. Miller puikiai išmano kaip teisingai sujungti verslo strategiją ir technologines naujoves. Miller yra įgijęs išsilavinimą tyrimų ir pramonės inžinerijos srityje Kornelio universitete, inžinerijos kolegijoje.

Aaron Miller

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.