lt EN

Adform HAKATONAS

Adform Hakatonas, kuris vyks šių metų rugsėjo 8-9 dienomis – tai vieta, kurioje programuotojai, dizaineriai, produktų bei verslo vystytojai ir visi e-verslo entuziastai dalinasi savo idėjomis, buriasi į komandas ir dvi dienas, pasitelkdami beprotiškiausias idėjas, kuria naujus e-verslus.

Šiame iššūkių pilname kūrybos procese, mentoriai – skirtingų sričių profesionalai, padės komandoms, dalindamiesi savo žiniomis ir patirtimi. Taip išmoksite daugiau apie ICT ir verslumą, atrasite naujų karjeros kelių bei užmegsite įdomių pažinčių ir, galbūt, įgyvendinsite milijono vertą idėją.

Šių metų Hakatono tema yra eLearning, kuri apima ne tik edukacinę, bet ir socialinę ar techninę sritis. Visiškai nesvarbu ar Hakatono metu, pasitelkdami šią temą, jūs kursite naują programėlę ar žaidimą, svarbu, kad jo metu mokytumėtės ir atrastumėte naujus, su nuolatiniu tobulėjimu susijusius aspektus. Vienintelis reikalavimas – įgyvendinti savo idėją nuo nulio, siekiant sudaryti lygias ir vienodas sąlygas kiekvienam dalyviui. Po 48 valandų intensyvaus darbo, turėsite produktą, kuris bus laikomas galutiniu, jį pristatysite komisijai, o ši, pagal iš anksto nustatytus kriterijus, išrinks laimėtojus ir juos apdovanos:

• Pagrindinis Adform prizas komandai – 1500 Eur.

 Partnerio Nasdaq prizas komandai – 500 Eur.

• Partnerio Aviva prizas komandai – skrydis oro balionu.

Kaip visa tai veikia?

• Tai nenutrūkstamas dviejų dienų iššūkis, tad pasiruoškite dirbti iki vėlaus vakaro ar net pernakt – mes pasirūpinsime maistu, kava bei vieta miegui (jei tik bus toks poreikis).

 Paruoškite savo idėjas iš anksto, pristatykite jas susirinkusiems, suburkite komandą ir pradėkite vystyti produktą.

• Nebijokite laukiančių sunkumų ar kliūčių – skirtingas patirtys turintys profesionalai – mentoriai padės jums įgyvendinti beprotiškiausias idėjas bei rasti efektyviausius sprendimus.

 Parengę savo produktą, jį pristatysite komisijai – tapkite geriausiais ir pasiimkite jums skirtus vertingus prizus!

Mes užtikrinsime, kad Hakatono metu jūs:

• Turėtumėte darbo vietą visai komandai.

• Gautumėte greitą ir nenutrūkstamą internetą.

• Būtumėte kūrybingi ir sotūs, tad maistas, užkandžiai bei kava – mūsų rūpestis.

• Maksimaliai išnaudotumėte laiką – suteiksime galimybę dirbti per naktį.

• Būtumėte ryškiai matomi – gausite specialiai šiam renginiui sukurtus marškinėlius.

• Jūsų pastangos būtų įvertintos vertingais prizais.

Tu turi idėjų ir nori jas įgyvendinti, esi motyvuotas spręsti problemas, nori kurti naujus produktus ar tiesiog žaviesi naujovėmis – registruokis ir prisijunk prie bendraminčių komandos!

Registracija čia.

Hakatono organizatorius: 

Turite klausimų, pasiūlymų, norite tapti renginio partneriais? Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

SUSISIEKTI

Siųsti