Viskas apie #Switch

Lietuvos ir užsienio ekspertai tarsis, kaip pritaikyti švietimo sistemą Z kartos vaikams?

Lietuvos ir užsienio ekspertai tarsis, kaip pritaikyti švietimo sistemą Z kartos vaikams?

Šiais metais, rugsėjo 19 d. Žalgirio arenoje, Kaune vyksiantis didžiausias Baltijos šalyse moderniųjų technologijų ir verslumo renginys #SWITCH!, organizuoja atvirą ir nemokamą profesionalių pranešimų švietimo temomis dalį visiems Lietuvos mokytojams.


Pagrindinė ICT ir verslumo renginio #SWITCH! idėja – kiekvienam suteikti progą prisiliesti prie technologijų ir jas pažinti. „Tikiu, kad bet kuriame Lietuvos mieste ar kaimelyje gyvena ne po vieną ir ne po du IT talentus, kuriems tereikia pasufleruoti idėją ir jie ją įgyvendins greičiau, nei Facebook’e spėsi paspausti like. Štai, kodėl mokiniams net kelionė į renginį suorganizuojama nemokamai.“- kalba renginio sumanytojas ir organizatorius Antanas Guoga.


Trečiasis #SWITCH! ima plėstis už savo pradinių ribų ir atsisuka į dar vieną svarbią auditoriją – mokytojus. Šiemet jiems skiriama atskira visos dienos programa: nuo rinkos poreikių analizės iki praktinių patarimų, kaip ugdyti technologijų amžiaus vaikus. Ekspertai iš Suomijos ir Lietuvos. Visi susibūrę vienam tikslui – įgalinti mokytojus taikyti išmaniąsias technologijas savo pamokose, mokyklose ir bendruomenėse.


Renginyje patirtimi ir įžvalgomis, kaip modernizuoti švietimo sistemą ir joje sėkmingai taikyti pažangiausias technologijas, dalinsis Lietuvos Švietimo ministrė Jurgita Petrauskienė, Suomijos Švietimo ir Kultūros ministro patarėja dr.Johanna Moisio, Vilniaus miesto mero patarėjas ir kompiuteriukų paramos fondo vadovas Povilas Poderskis, socialinių mokslų daktarė ir darželių tinklo „Vaikystės sodas“ bei Karalienės Mortos mokyklų steigėja dr.Austėja Landsbergienė. Diskusiją apie moterų vaidmenį technologijų pasaulyje ir būdus, kaip į šį sektorių pritraukti daugiau mergaičių, organizuos Europos lyčių lygybės institutas. Visa švietimo programa: www.switchit.lt/programos/.

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.