Renginių istorija

„Lietuvos energija“ kviečia dalyvauti #SWITCH! Hakatone „SMART ENERGY“

„Lietuvos energija“ skatina technologinę pažangą ir #SWITCH! renginio metu organizuoja SMART ENERGY hakatoną. Jame kviečia dalyvauti ir siūlyti savo idėjas skirtingų sričių entuziastus, o nugalėtojų laukia 1500 eurų vertės prizinis fondas.


Vienas svarbiausių „Lietuvos energijos“ įmonių grupės naujosios veiklos strategijos LE 2030 prioritetų – inovacijos ir naujosios technologijos, kuriant išmanią, žalią ir globalią energetiką. Šiam tikslui pasiekti būtina skatinti atvirumą, naujų idėjų generavimo bei keitimosi jomis kultūrą.


Rugsėjo 19-20 dienomis vyksiantis SMART ENERGY hakatonas – tai 24 valandų iššūkis, kuriame programuotojai, dizaineriai, verslo vystytojai, energetikos profesionalai bursis į komandas, dalinsis savo idėjomis ir kurs realius sprendimus, naujosios energetikos iššūkiams spręsti. Specialiai atrinkti mentoriai, savo sričių profesionalai, renginio metu dalinsis įžvalgomis bei patirtimi. Nugalėtųjų komandos pasidalins 1500 eurų vertės prizinį fondą.


„Esu tikras, kad inovacijos gali pakeisti tradicinį energetikos verslo modelį. „Lietuvos energija“ atveria savo infrastruktūrą ir duomenis, norintiems ir žinantiems, kaip įdarbinti Big data, Blockchain ir kitas technologijas, kuriant naują, išmanią energetiką. Kviečiu registruotis visus, kurie nėra abejingi energetikos ateičiai ir kurti kartu,“ – sako Dominykas Tučkus, „Lietuvos energijos” valdybos narys bei Infrastruktūros ir plėtros tarnybos direktorius.


Norintys dalyvauti hakatone gali rinktis organizatorių siūlomus, šiuo metu aktualius, energetikos iššūkius nuo elektros tinklo skaitmenizavimo, Big data panaudojimo iki klientų įtraukimo į energijos rinką. Taip pat galima siūlyti savo temą ar idėją, kuri prisidėtų prie šiandieninės energetikos modernizavimo.

Registracija vyksta iki rugsėjo 16 dienos –  www.switchit.lt/hakatonas.


„Lietuvos energijos“ SMART ENERGY hakatonas – vienintelė #SWITCH! renginio dalis, prasidėsianti rugsėjo 19 d. ir truksianti 24 val., „Litexpo“ parodų ir kongresų rūmuose, Vilniuje.

Esu tikras, kad inovacijos gali pakeisti tradicinį energetikos verslo modelį. „Lietuvos energija“ atveria savo infrastruktūrą ir duomenis, norintiems ir žinantiems, kaip įdarbinti Big data, Blockchain ir kitas technologijas, kuriant naują, išmanią energetiką. Kviečiu registruotis visus, kurie nėra abejingi energetikos ateičiai ir kurti kartu.Dominykas Tučkus

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.