Viskas apie #Switch

Kviečiame moksleivius skubėti registruotis į #Switch!

Kviečiame moksleivius skubėti registruotis į #Switch!

#Switch! komanda su džiaugsmu praneša – 4-asis nemokamas informacinių technologijų ir verslumo renginys – jau šį rugsėjį!


Kviečiame 8-12 klasių moksleivius dalyvauti didžiausiame nemokamame tarptautiniame renginyje #SWITCH!. Pernai mūsų renginyje apsilankė 15000 dalyvių, šiemet tikimės sumušti lankytojų rekordą, tad kviečiame ir jus prie to prisidėti!

Pagrindinis #SWITCH! tikslas – sudominti ir įtraukti jaunimą į moderniųjų technologijų sritį, kuri laikoma viena perspektyviausių pasaulyje.


KADA? Rugsėjo 20d., durys atidaromos 9 val., uždaromos 18 val.

KUR? Litexpo, Laisvės pr.5, Vilnius

KO TIKĖTIS?


Moksleiviams:

  • Jaunimo programa – įkvepiantys pranešimai jaunimui, technologijų, verslumo temomis.
  • Technologijų mugė – jaunimas turės galimybę išbandyti naujausius technologinius išradimus technologijų erdvėje: parasparnio simuliatorių, išmokti skraidinti droną, 3D spausdintuvą, sudalyvauti robotų kovose, ar kitose įdomiose atrakcijose.
  • Mokslo mugės metu moksleiviai galės iš arčiau susipažinti su Lietuvos Universitetais, Kolegijomis, Profesinėmis mokyklomis, kurios siūlo studijų programas, susijusias su technologijomis. Puiki vieta moksleiviui pasvarstyti, kur mokytis vėliau!

Mokytojams:

  • Švietimo programa – jau antrus metus vyks speciali paskaitų ir praktinių užsiėmimų programa mokytojams. Programos tikslai – įgalinti mokytojus taikyti išmaniąsias technologijas savo pamokose ir bendruomenėse bei motyvuoti juos modernizuoti pamokų turinį ir pateikimą. Detalesnė renginio programa ir pranešėjai bus paskelbti switchit.lt

Dėmesio! Visos šios renginio dalys mokiniams ir mokytojams – NEMOKAMOS.  

 

Dalyvaujančių skaičius neribojamas, tačiau būtina klasių registracija: https://tinyurl.com/ycgeopqe


#SWITCH! kartu su partneriais suteikia galimybę 14-19 m. moksleiviams, mokytojams ir mokyklų vadovams atvykti autobusais. Norintiems nemokamai atvykti į renginį Vilniuje iš kitų miestų, registracija vyks iki gegužės 31dKilus klausimams, kreipkitės elektroniniu paštu mokyklos@switchit.lt

Daugiau informacijos apie renginio temas, pranešėjus, programą: www.switchit.lt

Kviečiame sekti ir dalintis naujienomis:

Facebook: https://www.facebook.com/SwitchLietuva/

Instagram: https://www.instagram.com/switchit.lt/

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.