Viskas apie #Switch

Kuriant naujus marškinėlius Aleksandrui Pogrebnojui prireikė ledo ir 3D spausdintuvo

Kuriant naujus marškinėlius Aleksandrui Pogrebnojui prireikė ledo ir 3D spausdintuvo

Būrys garsių ir įtakingų svečių antradienio vakarą susirinko Kauno „Žalgirio“ arenoje esančiame restorane „Sala“, moderniųjų technologijų ir verslumo renginio #SWITCH! uždarymo vakarėlyje. Didelio dėmesio šventiniame renginyje sulaukė Aleksandras Pogrebnojus: vakaro metu dizaineris papasakojo, kaip jam pavyko suvienyti madą ir technologijas – pasitelkus 3D spausdintuvą sukurti unikalius marškinėlius.


Tūkstančius moderniųjų technologijų ekspertų ir aistruolių suvienijusi konferencija #SWITCH! finišo tiesiąją pasiekė antradienio vakarą. Milžinišką renginį vainikavo čia pat surengtas jo uždarymo vakarėlis, suviliojęs gausų būrį kviestinių svečių.


Tarp jų – konferencijoje įžvalgomis dalijęsi pranešėjai, diskusijų dalyviai, verslo ir technologijų sektoriaus rykliai.


Vakaro metu kviestinė publika dalijosi įspūdžiais iš konferencijos bei idėjomis apie naujas inovacijas. Žadą publikai atėmė charizmatiškojo Mindaugo Tendziagolskio ledo šou, didelio dėmesio sulaukė ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, papasakojęs, kam kuriant naujus marškinėlius jam prisireikė ne tik ledo, bet ir 3D spausdintuvo.


Suvienijo madą ir technologijas


Unikalius A. Pogrebnojaus kurtus marškinėlius puošia trimačiai, lediniai Vyčio ir Gediminaičių stulpų atvaizdai.


Publikai dizaineris papasakojo, kad bendrovės „Idėja 3D“ parūpintu 3D spausdintuvu buvo išlietos specialios trimatės Vyčio ir Gediminaičių stulpų formos, į kurias vėliau pripilta vandens. Vanduo buvo užšaldytas, o gautos ledinės formos nufotografuotos. Jų fotografijos ir papuošė marškinėlius.


A.Pogrebnojus sakė, kad unikalių marškinėlių kūrimo procesas užtruko maždaug mėnesį. „Norėjau parodyti, kad sujungus skaitmenines galimybes ir žmogaus kūrybiškumą, galima pasiekti netikėtų rezultatų“, – kalbėjo dizaineris.


Pasakojimą apie marškinėlių kūrimo procesą vakarėlio dalyviams dizaineris iliustravo vaizdais – rodė akimirkas atspindinčias nuotraukas.


Moka gyventi be interneto


Dalyvaudamas moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! A. Pogrebnojus atviravo, kad pačiam moderniosios technologijos tikrai nėra svetimos.


„Mano santykis – vartotojiškas. Kaip ir visi, taip ir aš jaučiuosi šiek tiek aptingęs – gerai, kai inovacijos leidžia dalykus atlikti paprasčiau. Visgi gebu balansuoti – kartais aš išjungiu telefoną, be to, galiu ir be interneto pagyventi kelias dienas – man tada nieko nenutinka, – šypsosi dizaineris. – Dabar esame pratę nuolat būti ryšyje. Visgi man atrodo, kad svarbu gebėti tą ryšį naudoti pagal pirminę paskirtį“.


Menininkas atvirauja reguliariai pagalvojantis, kas būtų, jei technologijų nebūtų:  „Pagalvoju, kas nutiks, jei dings elektra. Manau, kad skaitmeninės technologijos, inovacijos yra labai geras, sveikintinas dalykas, tačiau svarbu yra gebėti balansuoti tarp virtualaus ir tikro pasaulių. Žmonės dabar įpratę naudotis skirtingais prietaisais, programomis, programėlėmis. Visgi reiktų nepamiršti, kaip suktis, jei viso to staiga neliktų.“

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.