Event history

Moderniųjų technologijų ir verslumo renginys #SWITCH! Kaune

#SWITCH! – jau trejus metus iš eilės vykstantis nemokamas didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys.


#SWITCH! susitinka visi, kurie trokšta nuolatinės pažangos: nuo talentingo jaunimo iki technologinių gigantų. Renginyje įkvepiančia patirtimi dalinasi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai. Profesionalų ir jaunimo laukia sėkmės, didelių užmojų ir padrąsinimo kupinos istorijos iš vizionierių lūpų, e.verslų žinovų. Dalyvius intriguos nekasdieniški pranešimai e.įgūdžių (e-skills), kūrybinių industrijų skaitmenizacijos, kibernetinio saugumo, finansinių paslaugų (#fintech) ar medicinos technologijų (#medtech) temomis.


Jaunimui – tai galimybė išbandyti naujausius technologinius išradimus Cool&Crazy erdvėje: parasparnio simuliatorių, išmokti skraidinti droną, išbandyti technologijų pabėgimo kambarį bei 3D spausdintuvą, sudalyvauti robotų kovose.


Nauja! Šiais metais organizuojama mokslo mugė, kurioje Lietuvos universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų bei neformalaus ugdymo įstaigų atstovai pristatys su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas.


#SWITCH! – tai atviras ir nemokamas renginys, prieinamas tiek mokiniams, mokytojams, studentams, tiek patyrusiems verslininkams ar viešojo sektoriaus darbuotojams.


Pasaulyje vyksta skaitmeninė revoliucija. Jei norime konkurencingos, augančios Lietuvos ekonomikos rytoj, šiandien turime paskatinti verslą keltis į skaitmeninę rinką, pažindinti jaunąją kartą su skaitmeninio pasaulio galimybėmis. Keiskime Lietuvą kartu!

2017 metais #SWITCH! renginys vyks rugsėjo 19 dieną Kauno Žalgirio arenoje, Karaliaus Mindaugo pr. 50, LT-44334 Kaunas. Iki pasimatymo!

Contacts

Do you have
any questions,
offers, or would
like to become
our partner?

Fill in this form, send it to us, and we'll get back to you shortly.