Event history

Kaip technologijos praturtina vasarą: poilsiautojai kviečiami rungtis dėl drono

Technologijos ne tik praturtina laisvalaikį, bet ir leidžia išvengti nemalonių akimirkų, tikina žaidimų kūrimo studijos „SneakyBox“ verslo plėtros vadovė Eglė Čiuoderienė. Anot jos, navigacijos programėlės žmones apsaugo nuo galimų pykčių pasiklydus, o mobilieji vertėjai ištirpdo kalbos barjerus keliaujant. Be to, šią vasarą technologijų ir laisvalaikio derinys pasiūlė dar vieną privalumą – galimybę laimėti droną. Tam tereikia atsiliepti į #SWITCH! kvietimą.Apsaugo nuo konfliktų ir nuramina mamas


Apie skaitmeninę revoliuciją šiųmetiniame technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! kalbėsianti E. Čiuoderienė pasakoja, kad technologiniai sprendimai laisvalaikį ne tik praturtina papildomais įspūdžiais, bet ir leidžia juo mėgautis komfortiškiau.


„Naudodami navigacijos programą išmaniajame telefone ar planšetėje galime lengvai susiplanuoti kelionės maršrutą, taip išvengdami pykčių su kelionės draugu netyčia pasiklydus. Sekdami rekomendacijomis specializuotuose interneto puslapiuose galime išsirinkti viešbučius, restoranus, lankytinus objektus bet kuriame planetos kampelyje. Naudojantis mobiliaisiais vertėjais išnyksta kalbos barjeras“, – technologijų privalumus vardija E. Čiuoderienė.


Kasdiene šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalimi tapę socialiniai tinklai taip pat padeda poilsiaujant. Tiesa, kartais labiau ne mums patiems, o mūsų artimiesiems.


„Socialiniai tinklai leidžia dalintis emocijomis, išgyvenimais ir atradimais su draugais bei artimaisiais. Tai leidžia mūsų mamoms miegoti ramiau, nes jos visada žino su kuo ir kur keliaujame ar leidžiame laiką“, – su šypsena sako moteris.Sustiprina ryšius ir pakelia nuotaiką


E. Čiuoderienė pabrėžia siekianti, kad technologijos kaip įmanoma labiau turtintų laisvalaikį, bet nedidintų atskirties tarp žmonių.


„Jei tėtis ar mama su vaikais po darbo valandą žais vaizdo žaidimus, tai tik sustiprins jų ryšį, skatins bendradarbiavimą ir suteiks teigiamų emocijų. Jei vykdami į išvyką gamtoje kartu pasiimsime planšetinį kompiuterį ir vakare jaukiai įsitaisę hamake, glausdami savo artimą šalia, žiūrėsime mėgstamą filmą, tikrai jausimės pakylėti. Jei sportuosime sekdami mobiliosios aplikacijos nurodymais, nuo to būsime tik sveikesni ir žvalesni“, – tvirtina E. Čiuoderienė.


Tai, kad technologijos jau sėkmingai įsiskverbė į mūsų laisvalaikį ir jį padarė dar spalvingesnį, pastebėjo ir inovacijų renginys #SWITCH!. Šiemet, kviesdamas žmones dalintis vasarą praturtinančių technologijų nuotraukomis, jis iki rugsėjo 8 d. organizuoja žaidimą „#summerSWITCH!“.


Poilsio be šiuolaikinių išradimų neįsivaizduojantieji kviečiami savo nuotrauka pasidalinti #SWITCH! „Facebook“ paskyroje esančioje programėlėje. Joje kiekviena dieną vyksta balsavimas už pateiktas nuotraukas, o kiekvieną savaitę bus išrinkti momentinių prizų laimėtojai. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks #SWITCH! dronas, kuris bus įteiktas rugsėjo 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.


Gera žinia ir ta, kad kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti neribotą skirtingų nuotraukų skaičių.

„Socialiniai tinklai leidžia dalintis emocijomis, išgyvenimais ir atradimais su draugais bei artimaisiais. Tai leidžia mūsų mamoms miegoti ramiau, nes jos visada žino su kuo ir kur keliaujame ar leidžiame laiką“.Eglė Čiuoderienė

Dar daugiau laisvalaikio


Technologijos sėkmingai ir greitai patobulino šiandieninį žmonių laisvalaikį, tačiau kokių naujovių jos gali atnešti ateityje? Atsakymas – dar daugiau laisvo laiko.


E. Čiuoderienė teigia, kad dėl procesų automatizacijos ateityje vis daugiau laiko bus skiriama ne rūpinimuisi namų ruoša, o poilsiui. Vis dėlto, naudojantis technologijomis itin svarbus yra saiko jausmas.


„Jei mus supančių žmonių, gamtos grožio, architektūros stebuklų nematome, nes visos atostogos ir laisvalaikis prabėga žaidžiant vaizdo žaidimus, naršant internete, bendraujant socialiniuose tinkluose ar darantis asmenukes, tokiu atveju, prarandame ryšį su realybe ir tampame uždaromis narcisistinėmis asmenybėmis, sunkiai gebančiomis adaptuotis realiame pasaulyje“, – perspėjo technologijų entuziastė.


Daugiau detalių apie technologijų poveikį mūsų laisvalaikiui bei skaitmeninę revoliuciją E. Čiuoderienė atskleis rugsėjo 19-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame nemokamame modernių technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH!Apie didžiausią Baltijos šalyse moderniųjų technologijų ir verslumo renginį #SWITCH!


Rugsėjo 19 d. įvyks trečiasis ir Baltijos šalyse didžiausias nemokamas moderniųjų technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! Šiemet jis iš Vilniaus persikelia į Kauną – „Žalgirio“ arenoje susitiks visi neabejingi pažangai, talentingas jaunimas, vizionieriai bei visuomenės lyderiai. Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija www.switchit.lt

Contacts

Do you have
any questions,
offers, or would
like to become
our partner?

Fill in this form, send it to us, and we'll get back to you shortly.