Dalyvauk

Profesionalai

#Switch! 2018 Profesionalų programa


#Switch! – ketvirtus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Renginyje įkvepiančia patirtimi dalinasi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai, politikai. #Switch! pagrindinis tikslas – pasiekti, kad į Lietuvą ateitų pažangios idėjos, technologijos, padėsiančios lietuviams kurti šiuolaikišką valstybę, gebančią konkuruoti pasaulyje.


Reginio pradžia – rugsėjo 20 d. 9:00 val. LITEXPO – Lietuvos parodų ir kongresų centre, Laisvės pr. 5, Vilniuje.



Šiais metais įėjimas į profesionalų dalį – mokamas. Bilietus galite įsigyti čia.

Bilietų tipai profesionalų programai ir VIP vakarėliui:


Išankstiniai“ – iki rugsėjo 9 d.

  • įėjimas į Profesionalų programą – 35 EUR
  • Įėjimas į Profesionalų programą + VIP vakarėlis – 100 EUR

Vėlyvi“ – 2018 rugsėjo 10 d. –  rugsėjo 20 d.

  • įėjimas į Profesionalų programą – 45 EUR
  • Įėjimas į Profesionalų programą + VIP vakarėlis – 120 EUR

Profesionalų programą rasite čia. Pranešimai  tik anglų kalba.

 

Kam skirta?


Profesionalų programa skirta verslo ir politikos atstovams, vizionieriams ir visuomenės lyderiams, technologijų ekspertams, viešojo sektoriaus atstovams, neabejingiems technologijų pažangai ir:


  • norintiems išgirsti naujausias pasaulio technologijų ir inovacijų tendencijas,
  • užmegzti ryšius su vietos ar užsienio investuotojais,
  • išplėsti profesionalų kontaktų tinklą,
  • gyvai susitikti ir savo nuomonę apie technologijų proveržį išsakyti aukšto lygio užsienio ir Lietuvos verslo gigantams, perspektyviausiems blockchain industrijos ir politikos atstovams iš Europos Sąjungos institucijų, įvairių kontinentų vyriausybių,
  • išgirsti praktinius patarimus, argumentus už ir prieš populiarėjančių technologijų diegimui versle ar viešajame sektoriuje.

Kas? 2018 m. profesionalų programoje jūsų laukia pranešimai ir diskusijos šiomis temomis:

 

  • Blockchain technologijos praktinis pritaikymas logistikos sektoriuje. Kaip blockchain technologija gali padėti padidinti sektoriaus efektyvumą ir skaidrumą? Kokią papildomą naudą technologija suteiks pramonės paslaugų ir prekių sektoriui? Praktiniais pavyzdžiais dalinsis šią technologiją logistikos sektoriuje jau taikančios įmonės.
  • kriptovaliutos ir sėkmingiausi pasaulio ICO. Startuoliai iš ICO projektų 2017 metais pritraukė 4,2 bilijoną JAV dolerių. Vieni sėkmingai vysto produktus ar paslaugas, tačiau vis daugėja sukčiavimo atvejų. Kaip galėtume atskirti, kurie startuoliai yra patikimi ir ketina vykdyti savo verslo planą bei kurti pridėtine vertę, o kurie galimai prastos reputacijos, su rizika dingti? Ar reikia reguliavimo institucijų aktyvaus kišimosi į startuolių veiklą? Kaip nesuklysti norint investuoti? Kaip jau produktus vystantys projektai užsitarnauja investuotojų pasitikėjimą.
  • finansinių technologijų (fintech) ateitis ir Lietuvos perspektyvos šioje srityje. Finansinių paslaugų skaitmenizavimas sparčiai auga. Technologijų galimybės tobulėja kasdien. Kaip naujausios technologijos, tokios, kaip dirbtinis intelektas ar blockchain keičia fintech sektoriaus veidą? Ar tradiciniai bankai spėja su šiuo progresu? Kokių naujų paslaugų gali tikėtis verslas? Kaip šias paslaugas verslas gali integruoti klientų pasitenkinimui didinti?
  • Kibernetinis saugumas. Vieninga skaitmeninė rinka suteikia daug galimybių, tačiau neapsieinama ir be iššūkių. Praėjusiais metais įmones kasdien patirdavo bent 4000 išpirkos reikalaujančių kenkėjiškų programų (angl. ransomware) atakų. 2017 m. Europos Komisija išleido kibernetinio saugumo paketą, kurio esmė – stiprinti kibernetinį atsparumą. Ar jis padės Europai išspręsti kibernetinių atakų problemas? Ar naujausios technologijos, tokios kaip AI ir blockchain yra geros priemonės efektyviam atsakui prieš kibernetines grėsmes? Kokie pažangiausi technologiniai sprendimai galėtų padėti verslui ar vyriausybėms stiprinant kibernetini atsparumą?
  • Dirbtinis intelektas, IoT. Nors daug diskutuojame, kiek gero ar blogo DI atneš į mūsų gyvenimą, visgi jis nėra įmanomas be didžiųjų duomenų (angl. big data). Kokios yra pagrindinės kliūtys DI naudoti big data? Kaip kitos, DI diegime stipriai pažengusios vyriausybes viešajame sektoriuje jį plėtoja. Ar kaip jį taiko versle?
  • Internetinės platformos. Internetinės platformos šiandien yra stiprūs inovacijos varikliai ir užima svarbią rolę Europos skaitmeninės ekonomikos klestėjime. Jos didina pasirinkimą vartotojams, gerina efektyvumą ir pramonės konkurencingumą. Šiandien šioms platformoms ES dar nėra sukurtos aiškios teisinės bazės. Ar jos reikia? Diskusijoje praktiniais platformų veikimo pavyzdžiais dalinsis didžiosios platformas valdančios bendrovės, startuoliai, reguliuotojai.

#SWITCH! profesionalų kontaktų tinklas renginyje: Google, Oracle, Skycop ir daugelis kitų technologijų kompanijų, taip pat Europos Parlamento, Europos Komisijos ir Lietuvos Vyriausybės atstovai. 

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.