Dalyvauk

Mokslo mugė

Šių metų #SWITCH! programą papildo unikalus projektas – #SWITCH! Mokslo mugė. Joje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovai iš visos Lietuvos pristatys su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas. Šia muge norime atkreipti moksleivių dėmesį į darbo rinkoje itin paklausias technologijų specialybes ir išsklaidyti stereotipus, kad šio tipo profesija yra skirta tik siauram ratui jaunuolių.


Savo dalyvavimą mugėje jau patvirtino: Vilniaus Kolegija, Kauno Kolegija, Šiaulių Kolegija, KITM, A.Stulginskio universitetas, KTU,


Norite pristatyti savo programas?


Tūkstančiai po vienu stogu šurmuliuojančių moksleivių yra puiki auditorija pristatyti Jūsų ugdymo įstaigos programas ir susipažinti su savo ateities studentais! Kviečiame tapti šios mugės dalimi ir išradingai pristatyti su technologijomis ar verslu susijusias studijų programas. Mokslo mugės formatas patrauklus ir patogus jaunimui. Aktualią informaciją apie mokymo įstaigą kviečiame pristatyti tiesiogiai bendraujant su dalyviais savo įstaigos parengtuose stenduose.


Norinčius dalyvauti kviečiame susisiekti el.p. ep@guoga.lt arba telefonu +37060449778 (Paulina).

Kontaktai

Turite klausimų,
pasiūlymų,
norite tapti
renginio
partneriais?

Pildykite formą, siųskite mums ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.